Generalne Wykonawstwo


Profil

 • AKCESS Starosta i wspólnicy spółka jawna, to stabilna, wciąż rozwijająca się firma, której działalność skoncentrowana jest w branżach związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz.
  Nasza ponad dwudziestopięcioletnia obecność na rynku, zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm tej branży w północno-wschodniej Polsce.
  Skupiamy się na kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, a także sprzedaży materiałów budowlanych i artykułów aranżacji wnętrz. Działalność rozwijamy zarówno w kierunku obsługi klientów instytucjonalnych, jak i detalicznych.
  W naszym portfolio znajdują się:
  – budynki użyteczności publicznej
  – obiekty handlowe
  – budynki biurowe
  – hotele
  – budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne
  Doświadczona i stale podnosząca swe umiejętności kadra oraz wysoka jakość oferowanych usług i towarów sprawia, iż jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niecodziennym oczekiwaniom. W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego i indywidualnego podejścia do oczekiwań inwestora, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów. Nasz priorytet to odpowiedni do przeznaczenia obiektu standard wykonania oraz terminowość realizacji.
  Zadowolenie Klienta to sukces przedsiębiorstwa.

  Kontakt:

  Biuro Akcess Białystok ul. Radzymińska 14
  tel. (085) 66 43 433
  biuro@akcess.com.pl

 • HEADER3_pozostale_budownictwo_inwestycje

REALIZACJE


Aktualne Inwestycje:

Przykłady zrealizowanych budów:

header_budowy_2
Budowa hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum nr 9 w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 5/7. Rok 2017. Inwestor Urząd Miasta Białystok.
Rozbudowa i przebudowa budynku UDSK w Białymstoku przy ul. Waszyngtona 17 o Dzienny Oddział Onkologiczny i Psychiatryczny oraz dostosowanie UDSK do wymogów Rozporządzenia Ministra Zdrowia Rok 2016. Inwestor UDSK Białystok.
Budowa budynku „Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego w Białymstoku” z miejscami parkingowymi podziemnymi i nadziemnymi położonego w Białymstoku przy ul. Kościelnej. Rok 2014. Inwestor Archidiecezja Białostocka Kuria Metropolitarna.
Rozbudowa i przebudowa Zespołu Szkół Społecznych BTO nr 3 w Białymstoku przy ul. Kalinowej. Rok 2014. Inwestor Białostockie Towarzystwo Oświatowe Białystok.

header_budowy_3
Budowa budynku handlowego w Białymstoku przy ul. Wrocławskiej. Rok 2015. Inwestor IKP Nieruchomości Sp. c. Białystok.
Przebudowa i rozbudowa istniejącego obiektu usługowo-handlowego (salon sprzedaży sprzętu rowerowego) wraz z parkingiem przy ul. Wasilkowskiej. Rok 2013. Inwestor OLYMPIC SPORT Sp. z o.o. Białystok.

header_budowy_4
Budowa III Komisariatu Policji w Białymstoku przy ul. Wrocławskiej. Rok 2015. Inwestor Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
Remont i modernizacja budynku biurowego przy ul. Sienkiewicza 82 w Białymstoku. Rok 2012. Inwestor Habacon Sp. z o.o. Łódź.

header_budowy_1
Budowa budynku usługowo-handlowego (hotel, restauracja, centrum konferencyjne) wraz z zagospodarowaniem i miejscami parkingowymi w Białymstoku przy ul. Legionowej. Rok 2012. Inwestor Casablanca Catering Sp. z o.o.

header_budowy_5
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ul. Stromej w Białymstoku. Rok 2017. Inwestor AKCESS.
Budynek mieszkalny wielorodzinny nr 6 z 69 mieszkaniami i 5 lokalami użytkowymi oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu, małą architekturą, wewnętrznymi drogami dojazdowymi w Białymstoku przy ul. H. Kołłątaja i Komisji Edukacji Narodowej. Rok 2016. Inwestor Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok.
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Choroszczy przy ul. Powstania Styczniowego z częścią usługową (nieuciążliwą) w poziomie parteru, z garażem w podpiwniczeniu wraz z zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu oraz zjazdem na działkę. Rok 2015. Inwestor EMka Development Sp. z o.o. spółka komandytowa Białystok.
Budynek mieszkalny wielorodzinny nr 2 z 73 mieszkaniami i 8 garażami oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu, małą architekturą, wewnętrznymi drogami dojazdowymi , miejscami postojowymi w Białymstoku przy ul. H. Kołątaja i ul. Gwiezdnej. Rok 2015. Inwestor Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok.

Materiały budowlane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni materiałów budowlanych.
Nasze towary są sprawdzone, dobre jakościowo oraz w przystępnej cenie. Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze produktów. Posiadamy szeroki asortyment materiałów do domu czy mieszkania. Od materiałów potrzebnych do wybudowania domu, aż po materiały wykończeniowe.

KONTAKT

fundamenty_mbsciany_mbizolacja_mbdach_mbchemia_mbfarby_mbnarzedzia_mb

Artykuły Aranżacji Wnętrz

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.
Oferujemy szeroką gamę artykułów przeznaczonych do aranżacji wnętrz takich jak ceramika i armatura sanitarna, płytki ceramiczne, farby, okładziny ścian i podłóg, drzwi, chemia budowlana, a także meble.
W naszym salonie wyposażenia wnętrz, na ponad 3500 m2 powierzchni ekspozycyjnej znajdą Państwo ponad 60 boksów z gotowymi aranżacjami łazienek oraz wystawy mebli – a w nich najnowsze trendy, nowe produkty i ciekawe rozwiązania. Szeroki wybór spośród wielu największych światowych marek!
Zapraszamy do obejrzenia galerii ekspozycji.
Posiadamy Studio Projektów, gdzie zaproponujemy wnętrze w oparciu o wymagania klienta oraz pomożemy w doborze materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia.

 • Doradzimy praktyczne i funkcjonalne rozwiązania
 • Zainspirujemy przykładowymi rozwiązaniami.

WYNAJEM - MASZYN BUDOWLANYCH

MANITOU MRT 2540

MANITOU_MRT_ 2540 _foto1

Dane Techniczne

Wysokość podnoszenia 24.50 m
Udźwig 4000 kg
Siła pociągowa 8200 daN
Prędkość przejazdu 25 km/h
Długość 7,82 m
Szerokość 2,43 m
Wysokość 3,11 m
Masa własna (bez ładunku) 17165 kg
Promień skrętu 3.97 m
Marka silnika Mercedes
Moc 110 kW

życzenia wielkanocne 2020