DRE


Drzwi DRE: Białystok

Budujesz, wykańczasz, remontujesz? W naszym salonie w zaopatrzysz się w wysokiej jakości drzwi cenionej marki DRE — polskiego producenta, który na rynku obecny jest już od ponad 30 lat. Obejrzyj katalog online albo odwiedź nas osobiście i skorzystaj z pomocy projektanta, aby dopasować stolarkę do swojego domu. Zapraszamy!

Drzwi wewnętrzne: wewnątrzlokalowe oraz wejściowe

W katalogach produktów dostępnych na naszej stronie zapoznasz się z ofertą drzwi DRE. Obejmuje ona skrzydła wewnętrzne wewnątrzlokalowe, a także wejściowe (np. do mieszkania w bloku). Znajdziesz tutaj nie tylko ogromny wybór wzornictwa, ale też konstrukcji, w tym drzwi przylgowe i bezprzylgowe, uchylne, przesuwne lub składane. W zależności od parametrów otworów dopasujesz do nich ościeżnice proste bądź regulowane. Każde drzwi dostosujesz indywidualnie do swoich oczekiwań: kierunek otwierania, umiejscowienie przeszklenia, instalację blokady — dzięki temu w Twoim domu w Białymstoku wygodnie będzie można przejść do sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni, łazienki, garderoby i każdego innego pomieszczenia. Dobierzesz również klamki oraz szyldy na klucze, aby współgrały z pozostałymi akcesoriami we wnętrzach.

Szukasz eleganckich, nowoczesnych drzwi wewnętrznych do pomieszczeń w domu? A może potrzebujesz drzwi wejściowych do mieszkania, najlepiej przeciwpożarowych? Odwiedź nasz salon w Białymstoku i poznaj propozycje z katalogów DRE. Skorzystaj z pomocy projektanta, by cieszyć się idealnie zgranym wnętrzem w Twoim stylu!

boże narodzenie życzenia