flowers
SHOWROOM AKCESS
DESIGN AREA
flowers
SHOWROOM AKCESS
DESIGN AREA
flowers
SHOWROOM AKCESS
DESIGN AREA

In our offer you will find, ceramic tiles, laminate floors, bathroom ceramics, doors, decoratives paints, wooden floors, bathroom radiators, furniture and many other interior finishing materials.
Strefa designu

Salon AKCESS Strefa Designu to miejsce, w którym proponujemy wysokiej jakości materiały budowlane oraz artykuły aranżacji wnętrz od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. W ofercie sprzedaż detaliczna i hurtowa m.in. płytek ceramicznych, chemii budowlanej, ceramiki sanitarnej, paneli podłogowych i podłóg drewnianych. U Nas znajdziesz także farby dekoracyjne, oświetlenie, czy systemowe kabiny sanitarne. Pod okiem naszych pracowników wyposażycie Państwo, dom czy mieszkanie, w meble najlepiej pasujące do wnętrza i do charakteru jego mieszkańców.

Firma Akcess jest dystrybutorem ceramiki oraz płytek ceramicznych marki Villeroy & Boch od kiedy marka pojawiła się na polskim rynku. Współpraca obu firm zaowocowała m.in. realizacją projektu wnętrz Urzędu Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, hoteli – Holiday Inn w Furth, Nyx Leonardo-Varso w Warszawie, Leonardo Dortmund – oraz osiedla domów mieszkalnych w Sjusjoen w Norwegii. Firmy współpracują także ściśle przy realizacji projektów łazienek prefabrykowanych

Villeroy & Boch jest marką o zasięgu międzynarodowym, której początki sięgają 1748 roku. To początkowo rodzinne przedsiębiorstwo szybko osiągnęło pozycję firmy znanej i cenionej na całym świecie. Podstawą międzynarodowego sukcesu marki jest łączenie wysokiej jakości produktów z innowacyjnością i ponadczasowym designem. W ofercie Villeroy & Boch znajdziemy obecnie szeroką ofertę ceramiki sanitarnej oraz kilkadziesiąt kolekcji płytek ceramicznych, odpowiadających na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Standardy prezentowane przez markę Villeroy & Boch mogą stać się doskonałą wizytówką designerskiego hotelu, restauracji, galerii handlowej czy klubu fitness.

logo gala collezione
meble wypoczynkowe

Oferujemy meble Gala Collezione jednego z największych producentów tapicerowanych mebli wypoczynkowych w Polsce. Fabryka Mebli Gala Collezione z pasją tworzy funkcjonalne, piękne i różnorodne meble nadające wnętrzom indywidualnego charakteru i będących centralnym miejscem spotkań domowników i gości. Gala Collezione – to marka łącząca elegancki wygląd z najwyższą jakością wykonania. Pełna oferta obejmuje sofy, narożniki i fotele w obiciu z wysokiej jakości, nowoczesnych tkanin, zapewniają długotrwałe użytkowanie oraz łatwość czyszczenia i konserwacji. Meble oferowane przez Gala Collezione inspirują do tworzenia pięknych przestrzeni i indywidualnych aranżacji wnętrz, kreują doskonały efekt wizualny oraz są gwarancja komfortu i trwałości.

profesjonalne projekty wnętrz

Dzięki rozległym kontaktom z uznanymi firmami proponujemy produkty o nowoczesnym wzornictwie. Zatrudniamy profesjonalnych architektów, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz, gdy nasi Klienci poszukują inspiracji lub gotowych rozwiązań. Swoimi ciekawymi propozycjami wsparli już wiele instytucji, firm oraz osób prywatnych.

deweloper i generalny wykonawca

Firma AKCESS działa również jako deweloper budynków jedno i wielorodzinnych. Generalne wykonawstwo inwestycji publicznych oraz prywatnych to także domena naszej działalności. Pracuje dla nas wykwalifikowana kadra inżynierów z Białegostoku, co w połączeniu z magazynami pełnymi wysokiej jakości materiałów i bazą logistyczną zapewnia satysfakcję inwestorów. Terminowość, profesjonalizm, a także elastyczne podejście do potrzeb Klientów to nasze największe zalety. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

ZAPRASZAMY

Boże Narodzenie 2020