Strefa Designu


INSPIRUJEMY

każdy detal jest ważny

INSPIRUJEMY

nowoczesność w niebanalnej formie

TWORZYMY

projekty i wizualizacje wnętrz

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

strefa designu

Dobrze zaprojektowane wnętrze sprawia, że czujemy się w nim bezpiecznie, przytulnie, komfortowo. Jeśli budujesz, kupujesz bądź remontujesz dom lub mieszkanie, nasi architekci wnętrz przygotują dla Ciebie aranżację salonu, sypialni, kuchni i pozostałych pomieszczeń. Jesteśmy przekonani, że właściwie dobrane meble, dekoracje oraz rozmaite detale to gwarancja udanie zaprojektowanego wnętrza. Poniżej prezentujemy galerię pełną przykładowych wizualizacji, mając nadzieję, że będą one dla Ciebie inspiracją. Osoby zainteresowane usługą projektowania wnętrz zapraszamy do kontaktu lub wizyty w mieszczącym się w Białymstoku salonie firmowym

 

Strefa Designu – GALERIA


Wnętrza Szyte na Miarę

Oferujemy kompleksowe projekty wnętrz oraz wizualizacje 3D. Zajmujemy się zarówno klientami indywidualnymi jak i projektami użyteczności publicznej. Klienci mogą się do nas zgłaszać po kompleksowy projekt domu, mieszkania czy konkretnego pomieszczenia – łazienki, kuchni, salonu z kuchnią itd. Przedstawimy koncepcję, wizualizację oraz zestawienie materiałowe i rysunki techniczne.

Aranżując wnętrze domu, mieszkania, lokalu czy biura przede wszystkim musimy zadbać o to, by jego użytkownicy czuli się w nim komfortowo i bezpiecznie. Z tego powodu do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tak by spełnić oczekiwania, różne gusta i upodobania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi architekci mają na swoim koncie setki udanych aranżacji i są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-17:00.

obecnie w aranżacji wnętrz można wyróżnić dwa trendy

  • Pierwszy nurt stawia na odnoszące się do natury kolory i faktury w materiałach takich jak gresy i glazury. Tu doskonale odnajdą się miłośnicy bieli, kolorów ziemi i drewna.
  • Drugi nurt, który dziś przeważa w aranżacji wnętrz to płytki ceramiczne o fakturze i barwie kamienia. Tu architekci proponują imitacje kamieni naturalnych, marmuru, granitu czy onyksu. Kamień doskonale odnajdzie się w nowoczesnej łazience, jak i tej bardziej klasycznej, eleganckiej. Tu duże znaczenie będą miały dodatki. Zdecydowanie widoczny trend to – złoto w postaci dodatków takich jak: baterie, profile kabin prysznicowych, przyciski spłukujące wc, listwy dekoracyjne, oświetlenie.


wesołych świąt