Generalne Wykonawstwo


O NAS

generalne wykonawstwo

AKCESS Starosta i wspólnicy spółka jawna, to stabilna, stale rozwijająca się firma, której działalność skoncentrowana jest w branżach wyposażenia wnętrz i budownictwa. Trzydziestoletnia obecność na rynku zaowocowała pozycją jednej z czołowych firm tej branży w północno-wschodniej Polsce. Zajmujemy się nie tylko sprzedaż materiałów do wykończenia i wyposażenia wnętrz, ale również generalnym wykonawstwem robót obejmującym budownictwo mieszkaniowe oraz przemysłowe na terenie Białegostoku i okolic.

Ceramika sanitarna, płytki, drzwi i chemia budowlana

Oferujemy szeroką gamę artykułów przeznaczonych do aranżacji wnętrz takich jak ceramika i armatura sanitarna, płytki ceramiczne, farby, okładziny ścian i podłóg, drzwi, chemia budowlana. Wieloletnia współpraca z renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi umożliwia nam promowanie najnowszych trendów wzorniczych oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w branży. Naszym Klientom służymy fachowym doradztwem, wspierając ich decyzje zakupowe i pomagając dobrać dostępne u nas produkty tak, aby tworzyły spójny wystrój wnętrza, a jednocześnie – mieściły się w założonym budżecie.

Nowoczesne budownictwo

Doświadczona i stale podnosząca swe umiejętności kadra oraz wysoka jakość oferowanych usług i towarów sprawia, iż jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niecodziennym oczekiwaniom. W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego i indywidualnego podejścia do oczekiwań inwestora, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów. Nasz priorytet to odpowiedni do przeznaczenia obiektu standard wykonania oraz terminowość realizacji. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami czy instytucjami, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem.

  • budynki użyteczności publicznej,
  • obiekty handlowe,
  • hotele,
  • budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne

Budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe na miarę XXI wieku

budownictwo mieszkaniowe w białystokuJesteśmy firma nowoczesną, która zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Stosowane przez technologie oraz materiały spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa przewidzianego dla obiektów przemysłowych oraz mieszkaniowych. Dzięki współpracy z zaufanymi dostawcami korzystamy także ze sprawdzonych materiałów, których wysoka jakość gwarantuje doskonałe efekty i wieloletnią trwałość konstrukcji. Budownictwo, jakie oferujemy, pozwala naszym Klientom cieszyć się mieszkaniem i pracą w budynkach o wysokim standardzie, bezpiecznych i estetycznych. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z zespołem doświadczonych specjalistów, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zadowolenie Klienta to sukces przedsiębiorstwa, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zawsze wymagania inwestora i pozostając otwartymi na uwagi oraz sugestie. Doświadczona i stale podnosząca swe umiejętności kadra oraz wysoka jakość oferowanych usług i towarów sprawia, iż jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niecodziennym oczekiwaniom. W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego i indywidualnego podejścia do oczekiwań inwestora, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów. Nasz priorytet to odpowiedni do przeznaczenia obiektu standard wykonania oraz terminowość realizacji.

REALIZACJE

GALERIA

KONTAKT

Siedziba Firmy

Akcess Starosta i Wspólnicy sp.j.
15-863 Białystok ul. Radzymińska 14

sekretariat: tel. 85 66 43 433 | biuro@akcess.com.pl
godziny otwarcia: Pn-Pt  8:00 – 16:00

boże narodzenie życzenia