Kontakt



SALON WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

SALON

15-863 Białystok ul. Radzymińska 14

Salon firmowy

Pn-Pt: od 8:00 do 19:00
Sobota: od 8:00 do 16:00

Odbiór towaru z Magazynu
Pn-Pt od 8:00 do 19:00
Sobota: od 8:00 do 16:00

Sekretariat

e-mail: biuro@akcess.com.pl

Pn-Pt od 8:00 do 16:00
tel. 85 66 43 433
fax 85 66 43 434

salon sprzedaży

Marek Maciej Miechowicz
Dyrektor ds. handlowych
kom. 608 668 789 e-mail:m.miechowicz@akcess.com.pl

Płytki Ceramiczne

dział sprzedaży – płytki ceramiczne


osoby do kontaktu

sprzedaż detaliczna

telefon: 85 66 43 443
e-mail: sklep.plytki@akcess.com.pl

Beata Bazyluk
Kierownik działu sprzedaży
kom. 608 668 768
Halina Raducha
Specjalista ds. sprzedaży
kom. 882 354 085
Zbigniew Sobieski
Specjalista ds. sprzedaży
kom. 882 354 089
Rafał Stachelek
Specjalista ds. sprzedaży
kom. 882 354 086

sprzedaż hurtowa

telefon: 85 66 43 436

Artur Białokozowicz
Zamówienia-Inwestycje – płytki importowane
kom. 608 668 761
e-mail: plytki@akcess.com.pl
Joanna Gudalewska
Zamówienia-Inwestycje – płytki krajowe
kom. 608 668 781 e-mail:j.gudalewska@akcess.com.pl

Ceramika Sanitarna

dział sprzedaży – ceramika sanitarna


osoby do kontaktu

sprzedaż detaliczna

telefon: 85 66 43 444
e-mail: sklep.ceramika@akcess.com.pl

Marzena Gierejko
Kierownik działu sprzedaży
kom. 882 354 091
Piotr Pasyńczuk
Specjalista ds. sprzedaży
kom. 608-668-792
Wojciech Jabłoński
Specjalista ds. sprzedaży
kom. 882-354-094
Wojciech Kęska
Specjalista ds. sprzedaży
kom. 882 354 096

sprzedaż hurtowa

telefon: 85 66 43 440

Grzegorz Giro
Zamówienia-Inwestycje – ceramika sanitarna
kom. 882 071 684
e-mail: g.giro@akcess.com.pl
Mateusz Mystkowski
Zamówienia-Inwestycje – ceramika sanitarna
kom. 882 354 087
e-mail: m.mystkowski@akcess.com.pl
Aleksandra Maliszewska
Zamówienia-Inwestycje – ceramika sanitarna
kom. 608 668 790
e-mail: a.maliszewska@akcess.com.pl
Wiesław Poskrobko
Systemowe Kabiny Sanitarne
kom. 608 668 767 | telefon: 85 66 43 442 e-mail: w.poskrobko@akcess.com.pl

Meble

dział sprzedaży – salon meblowy
kom: 88 20 71 671 | telefon: 85 66 43 431
e-mail: meble@akcess.com.pl


Drzwi-Podłogi | Chemia-bud

dział sprzedaży – drzwi-podłogi | chemia budowlana


osoby do kontaktu

sprzedaż detaliczna

telefon: 85 66 43 447
kom: 608 867 501
e-mail: sklep.chemia@akcess.com.pl

Jarosław Łajewski
Kierownik działu sprzedaży
e-mail: j.lajewski@akcess.com.pl
Konrad Korotkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży
e-mail: k.korotkiewicz@akcess.com.pl

sprzedaż hurtowa

telefon: 85 66 43 450

Aleksandra Maliszewska
Zamówienia-Inwestycje – drzwi, podłogi, farby
e-mail: a.maliszewska@akcess.com.pl


HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH – CENTRUM DOCIEPLEŃ

HURTOWNIA

15-641 Białystok ul. Elewatorska 7
tel. (85) 66 26 811 | email: elewatorska@akcess.com.pl

Dział sprzedaży

Pn-Pt od 7:00 do 16:30
Sobota: od 7:00 do 12:00
Odbiór towaru
Pn-Pt od 7:00 do 19:00
Sobota: od 7:00 do 16:00

centrum docieplen


ARTYKUŁY WYPOSAŻENIA WNĘTRZ

SKLEP w Ełku

19-300 Ełk ul. Mickiewicza 42
tel./fax. (87) 61 02 067 | e-mail: elk@akcess.com.pl

Dział sprzedaży

Pn-Pt od 8:00 do 17:00
Sobota: od 8:00 do 13:00

Odbiór towaru
Pn-Pt od 8:00 do 17:00
Sobota: od 8:00 do 13:00

sklep w ełku
WordPress Lightbox Plugin


salon_roku_2019