KABINY SYSTEMOWE


Kabiny systemowe – Białystok

Nasza oferta dotyczy systemowej zabudowy pomieszczeń sanitarnych o różnej wilgotności na podstawie systemu SANIPOL w dwóch podstawowych wariantach do wyboru:

  • SYSTEM V20 – PŁYTA WIÓROWA MELAMINOWANA V20 o grubości 30 mm
  • SYSTEM HPL – PŁYTA KOMPAKTOWA HPL o grubości 13 mm

Jako główny dystrybutor regionu północno-wschodniej Polski, a szczególnie Białegostoku, w porozumieniu z firmą SANIPOL Sp. z o.o. już od ponad 20 lat zajmujemy się realizacją systemowych ścian działowych do pomieszczeń sanitarnych zgodnie z aktualnymi wymogami związanymi z projektowaniem i wykonywaniem w unijnym europejskim standardzie współczesnego budownictwa. Ofertę cenową systemów sanitarnych, w tym kabin sporządzamy indywidualnie dla każdego Klienta na podstawie projektów oraz szkiców wraz z naniesionymi wymiarami. Z chwilą akceptacji oferty dokonujemy osobiście obmiaru z natury i po ostatecznych ustaleniach na budowie zlecamy zamówienie do realizacji. W uzgodnionym terminie wraz z dostawą prefabrykatów na budowę wykonujemy montaż, po którego zakończeniu następuje komisyjny odbiór potwierdzony podpisaniem protokołu.

Czym wyróżniają się oferowane przez nas zabudowy sanitarne?

Stosujemy wysokiej jakości sprawdzone komponenty o starannie wykończonych krawędziach, co pozwala zachować wysoki standard estetyczny oferowanych systemów. Co więcej – również okucia, takie jak zawiasy czy klamki to produkty najlepszej jakości gwarantujące długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie kabin systemowych w zabudowach sanitarnych. Każdy projekt przygotowywany jest pod zamówienie Klienta, dzięki czemu ściśle odpowiada jego potrzebom.

Zamów kabinę systemową do hotelu, szkoły, obiektu sportowego w Białymstoku lub w innej lokalizacji

Oferowane przez nas systemy sanitarne mogą mieć różne kolory. Proponujemy zarówno standardowe odcienie, takie jak biały, jak i kolory niestandardowe, np. beton czy bordo. Dzięki temu, zamawiając system sanitarny, Klient może idealnie dopasować go do już istniejącego wystroju pomieszczenia. Produkty, które przygotowujemy, są łatwe do utrzymania w czystości, a przez to odznaczają się wysokim stopniem higieny. Zapraszamy do składania zamówień w naszej siedzibie w Białymstoku

boże narodzenie życzenia