OFERTA OPIS


Stolarka drzwiowa

Drzwi są nieodłączną częścią każdego domu. Zewnętrzne – chronią przed hałasem, zimnem, nieproszonymi gośćmi. Wewnętrzne – pozwalają wydzielić w mieszkaniu przestrzeń tylko dla nas, a także są niewątpliwą ozdobą wnętrza. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór stolarki drzwiowej najbardziej znanych, cenionych polskich producentów takich jak INTER-DOOR, DRE, PORTA, POL-SKONE czy DEWRO. Wśród nich przygotowaliśmy zarówno modele nowoczesne – idealne do współczesnych wnętrz, jak i warianty świetnie współgrające z tradycyjnym stylem pomieszczeń. Zainspiruj się i już dziś wybierz coś dla siebie.

Piękne i trwałe drzwi zewnętrzne

Jakie powinny być idealne drzwi zewnętrzne? Na pewno wykonane z solidnych materiałów, muszą zapewniać ciepło i chronić przed jego ucieczką, a także – wyciszać. Jednocześnie – powinny pasować do elewacji domu i stolarki okiennej tak, aby tworzyły z nimi spójną całość, jeśli chodzi o styl, kolor czy materiały, z jakich zostały wykonane. W ofercie naszego sklepu Klienci mogą kupić produkty dopasowane do ich potrzeb, oczekiwań oraz budżetu. Mamy modele z przeszkleniami, z pełnej płyty, aluminiowe, drewniane i PCV. Tak szeroki wybór umożliwia zakup stolarki drzwiowej, która będzie piękna i trwała.

Modne drzwi wewnętrzne w ofercie Salonu wyposażenia wnętrz firmy AKCESS

Do salonu, kuchni, sypialni, łazienki – drzwi wewnętrzne muszą idealnie pasować do wystroju mieszkania i uzupełniać go. Doskonale wiemy, że ile gustów naszych Klientów, tyle modeli stolarki drzwiowej. Dlatego też proponujemy bogaty wybór wariantów w różnych opcjach – od drzwi w pełnej płyty poprzez przeszklone, w okleinach drewnopodobnych i zupełnie gładkie, o minimalistycznym charakterze. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas rozwiązanie idealne do swojego domu lub mieszkania. Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście i zamów wymarzone drzwi już dzisiaj!

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą innych produktów, wśród których znajdziesz wszystko, co niezbędne do pięknego urządzenia domu: meble, ceramikę sanitarną, płytki oraz chemię budowlaną.

boże narodzenie życzenia